Najbliższe imprezy targowe
07-09-2019 - 09-09-2019 07-09-2019 - 09-09-2019 07-09-2019 - 09-09-2019 18-09-2019 - 20-09-2019
 
INFORMACJE PRASOWE

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019


Intec

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji

Zuliefermesse

Międzynarodowe Targi Poddostawców: Części, Komponenty, Moduły, Technologie

Lipsk, 05 - 08 lutego 2019


 

Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego roku.

 

Wspólne stoisko Bydgoskiego Klastra Przemysłowego - siedem firm z regionu wśród wystawców targów Z 2019.


Lipsk na początku lutego przyszłego roku będzie najważniejszym miejscem wiosennych spotkań zarówno dla wiodących przedsiębiorstw z branży budowy obrabiarek, obróbki metali oraz dostawców komponentów, jak i dla małych oraz średnich firm z całej Europy.


Ostatnia edycja duetu targów przemysłowych, która odbyła się w 2017 roku, zakończyła się dużym sukcesem. Imponująca liczba wystawców 1 382 z 30 krajów potwierdziła, że są one ważne dla przedsiębiorców z całej Europy. Nadchodząca edycja z pewnością potwierdzi ten sukces. „W marcu mieliśmy okazję do przeprowadzenia rozmów z naszymi partnerami, wystawcami oraz firmami, które po raz pierwszy planują dołączyć do grona wystawców. Od wszystkich usłyszeliśmy, że lipski duet targowy to strategiczna impreza i obecność na niej jest niemalże obowiązkowa. Już pod koniec kwietnia planujemy rozpoczęcie lokalizacji zgłoszonych wystawców targów Intec i zaproponowanie im dogodnych miejsc na halach. Planowanie hali targów poddostawców rozpoczniemy latem tego roku," - mówi Kersten Bunke, dyrektor targów.


Również polskie firmy planują dołączyć do grona wystawców duetu przemysłowego w Lipsku. Na ten moment swój udział w targach Zuliefermesse zgłosił Bydgoski Klaster Przemysłowy, który na powierzchni 70 metrów kwadratowych zaprezentuje siedem firm ze swojego regionu, a wśród nich: Zakład Narzędziowy EKOPLAST Roman Glazik, Kaplast sp. z o.o., Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych APLEX sp. z o.o., KONEK PSN sp. j., HPT Innovation sp. z o.o., Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych GRAFORM Stanisław Grabowski, Fatpol Tools sp. z o.o.. Trwają rozmowy z innymi Klastrami oraz z indywidualnymi przedsiębiorcami, którzy planują swój udział w targach Intec oraz Zuliefermesse.


Program konferencji uzupełni merytoryczną ofertę targów


Tradycyjnie już podczas targów odbywać się będą wydarzenia towarzyszące - konferencje, fora i panele dyskusyjne, które wzbogacą ofertę targów o zagadnienia merytoryczne oraz tematy ważne dla ciągle rozwijającej się branży przemysłowej. „Nowe technologie - produkcja przyrostowa i hybrydowa" to jeden z tematów, który omawiany będzie przez ekspertów z branży. Na zaprezentowanych przykładach uczestnicy będą mogli przekonać się, jak produkcja przyrostowa zazębia się z rozwojem technologicznym konstrukcji lekkich. Towarzyszące targom forum eksperckie będzie trwało przez cztery targowe dni, co pozwoli uczestnikom na poznanie nowości i rozwiązań przyszłości.


Ważnymi tematami będą również cyfryzacja, sensoryka, inteligentne rozwiązania dla produkcji, a także rozwiązania mobilne i ich wpływ na branże poddostawczą i produkcyjną. Szczegółowy program wydarzeń towarzyszących zostanie przedstawiony w drugiej połowie roku.


Więcej informacji o targach:

www.poddostawcy.pl www.targi-intec.pl

www.messe-intec.de www.zuliefermesse.de


 


 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

11-03-2019
Jedyne w Polsce targi B2B dla właścicieli marek, producentów kosmetyków i detergentów oraz ich dostawców
22-02-2019
Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse
09-11-2018
Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej