Najbliższe imprezy targowe
01-10-2021 - 03-10-2021 20-10-2021 - 21-10-2021 07-11-2021 - 09-11-2021 13-01-2022 - 15-01-2022
 
INFORMACJE PRASOWE

Targi CosmeticBusiness w Monachium nie odbędą się w 2020 roku

W ostatnich dniach wielu wystawców zrezygnowało ze swojego udziału w tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. Z tego powodu organizator imprezy - Leipziger Messe - podjął decyzję o odwołaniu targów, które miały się odbyć w dniach od 30 września do 01 października.


W tym trudnym dla nas wszystkich czasie trwającej obecnie pandemii Covid-19 intensywnie pracowaliśmy nad zorganizowaniem atrakcyjnej edycji targów CosmeticBusiness 2020, która spełniała będzie także wszystkie wymogi reżimu sanitarnego, niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkich uczestników naszej imprezy. Bardzo optymistyczne okazały się wyniki ankiety przeprowadzonej w lipcu wśród odwiedzających. Większość pytanych osób potwierdziła chęć odwiedzenia tegorocznej edycji targów.


Pomimo pozytywnego wyniku przeprowadzonej ankiety, o czym nasz zespół poinformował wszystkich wystawców, w krótkim czasie liczna grupa wystawców zrezygnowała z udziału w targach w tym roku. W wyniku powyższego pozostała jedynie jedna trzecia zgłoszonych dotychczas na edycję 2020 wystawców. Ponieważ w powyższej sytuacji nie będzie możliwa prezentacja odpowiednio szerokiej oferty dostawców dla przemysłu kosmetycznego, a co za tym idzie nie będzie możliwe zagwarantowanie, jak to miało miejsce dotychczas, wysokiej jakości targów - Leipziger Messe z przykrością zadecydowała o odwołaniu targów CosmeticBusiness 2020.


Już teraz patrzymy optymistycznie w przyszłość i rozpoczynamy przygotowania do ich kolejnej edycji. Targi CosmeticBusiness 2021 odbędą się w dniach od 9 do 10 czerwca na terenach wystawienniczych M.O.C. w Monachium - dostawcy dla przemysłu kosmetycznego będą mogli przedstawić swoje najnowsze produkty i usługi oraz innowacyjne rozwiązania dla branży kosmetycznej. Już od września tego roku uruchomione zostaną formularze zgłoszeniowe dla zainteresowanych firm.


Do czasu spotkania branży kosmetycznej z jej dostawcami w czerwcu 2021 roku w Monachium, targi CosmeticBusiness będą wspierać on-line kontakty pomiędzy przedstawicielami branży kosmetycznej. Katalog wystawców on-line 2020 znajdujący się na stronie internetowej targów CosmeticBusiness przekształcony zostanie w katalog dostawców dla branży kosmetycznej i promowany będzie w kanałach medialnych do dnia rozpoczęcia kolejnej edycji targów.


Targi CosmeticBusiness
CosmeticBusiness to jedyne w Europie międzynarodowe targi, podczas których branża kosmetyczna ma możliwość spotkania się ze swoimi dostawcami oraz zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dla każdego produktu kosmetycznego od surowców poprzez produkcję, aż po opakowanie. Jako jedyne miejsce spotkań dla branży kosmetycznej w Niemczech, będących największym rynkiem kosmetycznym w Europie, nasza impreza B2B stanowi jako barometr trendów istotną platformę spotkania dla osób zarządzających w firmie oraz podejmujących decyzje w dziale zarządzania i rozwoju, marketingu, a także w dziale zakupów i produkcji. Kolejna edycja targów CosmeticBusiness odbędzie się w dniach od 9 do 10 czerwca 2021 roku na terenach wystawienniczych M.O.C. w Monachium.

www.cosmetic-business.com


 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

19-02-2021
Nowy termin CosmeticBusiness w Monachium oraz odwołanie CosmeticBusiness Poland 2021
03-12-2020
Intec i Z connect – w 2021 roku duet targów przemysłowych odbędzie się wyłącznie w wirtualnej odsłonie
20-11-2020
musicpark 2021 – nowe targi muzyczne w Lipsku