Najbliższe imprezy targowe
11-02-2023 - 19-02-2023 11-02-2023 - 19-02-2023 11-02-2023 - 19-02-2023 07-03-2023 - 10-03-2023
 
INFORMACJE PRASOWE

Intec i Z connect – w 2021 roku duet targów przemysłowych odbędzie się wyłącznie w wirtualnej odsłonie

Wirtualny showroom wystawców, program konferencji on-line oraz platforma networkingowa on-line: duet targowy Intec i Z odbędzie się w dniach od 2 do 3 marca 2021 roku wyłącznie w wirtualnej odsłonie pod hasłem „Intec i Z connect". Taką decyzję podjął organizator obu imprez targowych, Leipziger Messe GmbH. W związku z trwającą pandemią koronawirusa i związanymi z nią bardzo rygorystycznymi obostrzeniami, niezbędnymi dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkich uczestników duetu targowego, organizacja naszych targów przemysłowych w marcu 2021 roku w sposób tradycyjny czy hybrydowy jest niestety niemożliwa.

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa targi „Intec i Z connect" oferują przedstawicielom branży metalowej i poddostawczej udział w tak bardzo istotnej dla nich platformie biznesowej. Przemysł i reprezentowane przez niego przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje pilnie potrzebują możliwości wzajemnej wymiany doświadczeń, transferu wiedzy i osiągnięć oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. W ramach wirtualnej odsłony duetu targowego Intec i Z organizatorzy oferują możliwość udziału w wirtualnych showroomach (prezentacja oferty wystawców), kongresie on-line oraz platformie networkingowej, dającej możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych on-line. W chwili obecnej Leipziger Messe przygotowuje program konferencji, który poświęcony będzie aktualnym i najistotniejszym dla branży zagadnieniom.

„W związku z koniecznością wprowadzenia bardzo rygorystycznych obostrzeń ze względu na trwającą obecnie pandemię, realizacja obu imprez, w sposób zadowalający zarówno wystawców, jak i odwiedzających, jest niestety niemożliwa. Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji, gdyż zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne znaczenie ma dla całej branży organizowany przez nas duet targów przemysłowych. Dzięki wirtualnemu formatowi naszych imprez w marcu 2021 roku będziemy mogli zaspokoić potrzeby naszych partnerów, wystawców i odwiedzających przy równoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa zdrowotnego wszystkim uczestnikom naszych targów" - mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH.

Szczegółowy program konferencji przygotowany w ramach targów „Intec i Z connect" dostępny będzie już wkrótce.
Kolejna edycja targów Intec i Z w tradycyjnej formie odbędzie się w dniach od 7 do 10 marca 2023 roku.

Więcej informacji na: www.messe-intec.de, www.zuliefermesse.de, poddostawcy.pl, targi-intec.pl.


Informacje na temat targów Intec i Zuliefermesse
Duet targów Intec i Z odbędzie się w 2021 roku w dniach od 2 do 3 marca wyłącznie w wirtualnej odsłonie pod hasłem „Intec i Z connect". W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego.

Kontakt
Magdalena Dziemidek, Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
tel.: +48 22 414 44 71, 72, 73, e-mail: info@targilipskie.pl, www.targilipskie.pl


 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

24-10-2022
CAGGTUS LEIPZIG: JUŻ W KWIETNIU 2023 NOWY FESTIWAL GAMINGU W LIPSKU
17-03-2022
Już w marcu 2023 roku odbędą się wiodące w Europie targi przemysłowe Intec i Zuliefermesse
10-11-2021
Targi CosmeticBusiness świętują udaną reedycję