Najbliższe imprezy targowe
04-09-2021 - 06-09-2021 04-09-2021 - 06-09-2021 04-09-2021 - 06-09-2021 05-09-2021 - 05-09-2021
 
AKTUALNOŚCI

Wirtualne GAMES CONVENTION ONLINE

Wirtualne GAMES CONVENTION ONLINE w świecie czatów 3D Klubu Cooee

Targi Lipskie oraz Cooee GmbH współpracują i oferują odwiedzającym
i wystawcom targów wirtualną wersję 3D GAMES CONVENTION ONLINE w ramach Klubu Cooee.


Nowe targi GAMES CONVENTION ONLINE od 31 lipca do 2 sierpnia otworzą swoje podboje również w internecie. W ramach multimedialnego świata 3D odwiedzający, wystawcy, klienci i partnerzy odbędą także spotkania na wirtualnych Terenach Targowych, wymienią się najnowszymi doświadczeniami, osiągnięciami. Stefen Lempart, Managing Direktor Klubu Cooee, wyraża zadowolenie, „że w dobie internetu oraz gier online, Targi Lipskie postanowiły zastosować innowacyjne rozwiązania bazujące na networkingu również w branży targowej."
Wszyscy wystawcy targów GCO będą mieli możliwość zaprezentowania się odwiedzającym z całego świata w ramach, stworzonych na wzór autentycznych, wirtualnych stoiskach 3D. Gry i produkty zostaną zaprezentowane dzięki zintegrowanemu systemowi video i bildscreenów. „Club Cooee jest idealnym uzupełnieniem naszych eventów online. To innowacyjne rozwiązanie umożliwia nowoczesną komunikację pomiędzy wystawcami i graczami", podkreśla Silvana Kurschner, Dyrektor Strategiczny GC Globar. Zintegrowane linki przekierowują odwiedzających na strony oferentów. Prosty w obsłudze czat 3D dba o bezpośredni kontakt i pozwala na jednoczesną wymianę danych.
Klub Cooee umożliwia przede wszystkim tym graczom, którzy nie mogą pojawić się na targach w Lipsku, dostęp do pełnej oferty GAMES CONVENTION ONLINE. Za pomocą osobistego Awatara uczestnicy mogą w Klubie Cooee zapoznać się z nowościami targowymi oraz mają możliwość uzyskania porady bezpośrednio od wystawców. Nie zabraknie też dobrej zabawy. Odwiedzający wirtualne targi mogą w Lobby GCO tańczyć do muzyki radia GCO. Jako wyjątkowy prezent użytkownicy otrzymają dla swojego Awatara wirtualne koszulki przygotowane specjalnie z okazji GCO.
Dla chętnych istnieje możliwość utworzenia własnego pokoju czatowego 3D, zapraszania przyjaciół i pozostawania z nimi w stałym internetowym kontakcie. Klub Cooee łączy w sobie klasyczny przebieg targów z multimedialnym światem 3D. Wszystko to odbywa się bez otwierania zbędnych okienek bezpośrednio na pulpicie systemu Windows.

Klub Cooee
Międzynarodowy świat czatów 3D dla systemu Windows jest obsługiwany przez Cooee GmbH. Firma została założona w październiku 2007 przez Alexandra Joriasa oraz Ingo Frick wspólnie z Wernerem Brucknerem i Markusem Wiekenbergiem. Jorias i Trick jako dwaj weterani rozwoju gier 3D stworzyli takie klasyki gier jak „Schleichfahrt" oraz „Aquanox". Cooee GmbH jest sfinansowane przez Venture Capital Aurelia Private Equity. Dalsze informacje oraz możliwość bezpłatnego pobrania programu na stronie http://www.clubcooee.com

GAMES CONVENTION ONLINE
GAMES CONVENTION ONLINE są pierwszą, niezależną platformą w Europie dynamicznie rozwijającego się rynku branży gier: Browser, Client, Mobile. Od 31 lipca do 2 sierpnia 2009 w Lipsku zaprezentują się wydawcy, portale internetowe oraz dostawcy gier.

Koncepcyjnie targi dzielą się na dwa oddzielne obszary. W centrum znajduje się Business Center oferujący odwiedzającym z branży giełdę kooperacji oraz zintegrowaną konferencje dialogu. W halach dla publiczności gracze będą mieli wiele możliwości działania. Obok udziału w licznych eventach mogą wypróbować najnowsze gry online i mobile. Targom GCO towarzyszy interaktywny event online. Podczas trzech dni targowych pod adresem www.gamesconvention.com prezentowane będą różne oferty dla wystawców, TV Steeams, blogi oraz fora internetowe.

 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

19-02-2021
Nowy termin CosmeticBusiness w Monachium oraz odwołanie CosmeticBusiness Poland 2021
03-12-2020
Intec i Z connect – w 2021 roku duet targów przemysłowych odbędzie się wyłącznie w wirtualnej odsłonie
20-11-2020
musicpark 2021 – nowe targi muzyczne w Lipsku