Najbliższe imprezy targowe
07-09-2019 - 09-09-2019 07-09-2019 - 09-09-2019 07-09-2019 - 09-09-2019 18-09-2019 - 20-09-2019
 
AKTUALNOŚCI

Branżowe Targi Materiałów i Towarów Niebezpiecznych


W dniach od 9 do 11 kwietnia odbędzie się druga edycja Branżowych Targów Materiałów i Towarów Niebezpiecznych GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF. Targi te stanowią jedyną na niemieckojęzycznym rynku platformę prezentującą rozwiązania, produkty i usługi dla bardzo wąskiego i specjalistycznego zakresu, jakim jest zarządzanie, transport, logistyka wewnątrzzakładowa, magazynowanie materiałów i towarów niebezpiecznych oraz ich utylizacja i recycling.

Podczas targów odbędzie się konferencja Europejskie Dni Towarów Niebezpiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z jej programem tutaj.

Zakres tematyczny targów GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF obejmuje wszystkie aspekty transportu towarów niebezpiecznych i intralogistyki materiałów niebezpiecznych z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla całego łańcucha procesów wymagań bezpieczeństwa:

- pojazdy i systemy dla transportu ładunków niebezpiecznych

- usługi transportowe i logistyczne

- napełnianie, nasypywanie, podnoszenie, wciąganie ładunków

- technika magazynowania i wyposażenie magazynów

- znakowanie i identyfikacja

- organizacja przewozu ładunków niebezpiecznych

- opakowania / opakowania transportowe / zabezpieczenia ładunków

- utylizacja i recycling odpadów niebezpiecznych

- instytucje bezpieczeństwa

- wyposażenie zakładów pod względem ochrony zdrowia i bezpieczeństwa miejsca pracy

- usługi branżowe

Do odwiedzenia targów zapraszamy m.in. specjalistów ds. logistyki i doradców odpowiedzialnych za transport, magazynowanie i zarządzanie materiałami niebezpiecznymi w zakładach produkcyjnych, zakładach medycznych, zakładach utylizacji odpadów oraz firmach spedycyjnych. Organizacja dorocznego spotkania Europejskiego Stowarzyszenia Stowarzyszeń doradców DGSA gwarantuje obecność szerokiego grona przedstawicieli z 16 krajowych stowarzyszeń z 15 państw.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program dodatkowy, w którym znajdą się: konferencje, prezentacje, wystąpienia ekspertów oraz panele dyskusyjne. Organizatorzy wspierani przez przedstawicieli związków branżowych oraz instytucji naukowych stworzą niepowtarzalne źródło wiedzy nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla uczniów i studentów, rozpoczynających swoją drogę zawodową. Pełny program znajda Państwo pod linkiem http://www.ggs-tradefair.com/agenda

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w targach GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF 2019, prosimy o kontakt z naszym biurem oraz zapraszamy na stronę www.ggs-messe.de.

Bilety wstępu można zakupić on-line na stronie http://www.ggs-tradefair.com/visitors/tickets/opening-hours-and-prices/

 

 

 

 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

11-03-2019
Jedyne w Polsce targi B2B dla właścicieli marek, producentów kosmetyków i detergentów oraz ich dostawców
22-02-2019
Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse
09-11-2018
Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej