Najbliższe imprezy targowe
18-01-2024 - 20-01-2024 09-04-2024 - 12-04-2024
 
AKTUALNOŚCI

Branżowe Targi Materiałów i Towarów Niebezpiecznych


W dniach od 9 do 11 kwietnia odbędzie się druga edycja Branżowych Targów Materiałów i Towarów Niebezpiecznych GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF. Targi te stanowią jedyną na niemieckojęzycznym rynku platformę prezentującą rozwiązania, produkty i usługi dla bardzo wąskiego i specjalistycznego zakresu, jakim jest zarządzanie, transport, logistyka wewnątrzzakładowa, magazynowanie materiałów i towarów niebezpiecznych oraz ich utylizacja i recycling.

Podczas targów odbędzie się konferencja Europejskie Dni Towarów Niebezpiecznych. Zapraszamy do zapoznania się z jej programem tutaj.

Zakres tematyczny targów GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF obejmuje wszystkie aspekty transportu towarów niebezpiecznych i intralogistyki materiałów niebezpiecznych z uwzględnieniem wszystkich istotnych dla całego łańcucha procesów wymagań bezpieczeństwa:

- pojazdy i systemy dla transportu ładunków niebezpiecznych

- usługi transportowe i logistyczne

- napełnianie, nasypywanie, podnoszenie, wciąganie ładunków

- technika magazynowania i wyposażenie magazynów

- znakowanie i identyfikacja

- organizacja przewozu ładunków niebezpiecznych

- opakowania / opakowania transportowe / zabezpieczenia ładunków

- utylizacja i recycling odpadów niebezpiecznych

- instytucje bezpieczeństwa

- wyposażenie zakładów pod względem ochrony zdrowia i bezpieczeństwa miejsca pracy

- usługi branżowe

Do odwiedzenia targów zapraszamy m.in. specjalistów ds. logistyki i doradców odpowiedzialnych za transport, magazynowanie i zarządzanie materiałami niebezpiecznymi w zakładach produkcyjnych, zakładach medycznych, zakładach utylizacji odpadów oraz firmach spedycyjnych. Organizacja dorocznego spotkania Europejskiego Stowarzyszenia Stowarzyszeń doradców DGSA gwarantuje obecność szerokiego grona przedstawicieli z 16 krajowych stowarzyszeń z 15 państw.

Targom towarzyszyć będzie bogaty program dodatkowy, w którym znajdą się: konferencje, prezentacje, wystąpienia ekspertów oraz panele dyskusyjne. Organizatorzy wspierani przez przedstawicieli związków branżowych oraz instytucji naukowych stworzą niepowtarzalne źródło wiedzy nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla uczniów i studentów, rozpoczynających swoją drogę zawodową. Pełny program znajda Państwo pod linkiem http://www.ggs-tradefair.com/agenda

Jeśli są Państwo zainteresowani wzięciem udziału w targach GEFAHRGUT & GEFAHRSTOFF 2019, prosimy o kontakt z naszym biurem oraz zapraszamy na stronę www.ggs-messe.de.

Bilety wstępu można zakupić on-line na stronie http://www.ggs-tradefair.com/visitors/tickets/opening-hours-and-prices/

 

 

 

 

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

24-10-2022
CAGGTUS LEIPZIG: JUŻ W KWIETNIU 2023 NOWY FESTIWAL GAMINGU W LIPSKU
17-03-2022
Już w marcu 2023 roku odbędą się wiodące w Europie targi przemysłowe Intec i Zuliefermesse
10-11-2021
Targi CosmeticBusiness świętują udaną reedycję