Wiodące na świecie targi techniki ortopedycznej, rehabilitacyjnej, protetyki, ortotyki, obuwia ortopedycznego oraz podologii zapraszają polskie przedsiębiorstwa do udziału jako wystawca. Targi OTWorld odbywają się w cyklu dwuletnim i stanowią najważniejsze międzynarodowe spotkanie przedstawicieli świata przemysłu, nauki, medycyny i handlu. Kolejna edycja odbędzie się w dniach od 14 do 17 maja 2024 roku. Do grona wystawców należą liderzy rynku, dla których OTWorld to sprawdzone miejsce prezentacji najnowszej oferty oraz komunikacji z przedstawicielami handlu, lekarzami ortopedii i fizjoterapeutami. Podczas ostatniej edycji w 2022 roku w targach udział wzięło 440 wystawców z 36 krajów, w tym 10 wystawców z Polski, a imprezę odwiedziło 18 800 specjalistów z 86 krajów.

 

Targi połączone są ze Światowym Kongresem Protetyki, Ortotyki, Techniki Ortopedycznej, Terapii Kompresyjnej i Technik Rehabilitacyjnych. Kongres jest wiodącym wydarzeniem dla techników ortopedycznych, techników ortopedii obuwia, techników rehabilitantów, handlowców z branży, inżynierów, terapeutów oraz lekarzy ortopedów. W 2022 roku w jego ramach wystąpiło ponad 300 referentów z 29 krajów.

 

Zakres tematyczny targów OTWorld obejmuje technikę ortopedyczną, obuwie ortopedyczne i podologię, sprzęt rehabilitacyjny i terapeutyczny, specjalistyczną odzież i bieliznę, specjalistyczny sprzęt i akcesoria dla obłożnie chorych, systemy przeciwodleżynowe, ortotykę, protetykę ortopedyczną, pomoce i urządzenia dla inwalidów narządu ruchu, wyposażenie gabinetów i zakładów ortopedycznych,, artykuły sanitarne i środki pomocnicze, specjalistyczne wyposażenie dla pomieszczeń sanitarnych, sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych, rozwiązania i sprzęt ułatwiające i usprawniające codzienne życie osobom niepełnosprawnym, terapie kompresyjne, odzież i produkty kompresyjne – przeciwżylakowe oraz wyposażenie sklepów, gabinetów i zakładów rehabilitacyjnych.            

 Idealna platforma dla polskich przedsiębiorstw:

 Targi OTWorld stanowią dla polskich producentów nieocenioną szansę promocji swoich produktów na międzynarodowej arenie, a dla przedstawicieli branży okazję do nawiązania kontaktów ze światowymi producentami oraz dostawcami sprzętu i technologii. Do końca października obowiązują niższe ceny za powierzchnię wystawienniczą.

W 2022 roku w targach udział wzięli renomowani polscy producenci: Glaze Prosthetics sp. z o.o., Aether Biomedical sp. z o.o., ORTHEO 3D, Antar Sp.J., Erhem Sp.J., mdh sp. z o.o., New Era Materials, FIBOMETRY, M&J Corporation, Koordynacja Mariusz Strzecha oraz Orthoservice Polska sp. z o.o..

 

Podczas targów OTWorld spotykają się przedstawiciele świata medycznego z całego świata, dzięki czemu impreza ta tworzy ważną dla branży platformę umożliwiającą nawiązywanie interesujących kontaktów biznesowych oraz zapoznanie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami i osiągnięciami w branży.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.ot-world.com .