MATERIAŁY PRASOWE: INFORMACJE DLA MEDIÓW

Na tej stronie znajdą Państwo aktualne informacje prasowe w języku polskim i niemieckim, zdjęcia oraz logotypy Leipziger Messe.

Informacje prasowe Leipziger Messe

Logotypy

Informacje prawne

Pobieranie, zapisywanie i jakiekolwiek wykorzystanie czy używanie logotypów i nazwy jest dozwolone wyłącznie zgodnie z następującymi warunkami:

  •  logo i nazwa mogą być wykorzystywane wyłącznie w wiadomościach prasowych przygotowanych przez wydawnictwa i dziennikarzy lub w przypadku, gdy użytkownik w momencie pobierania i zapisywania, jak również na czas używania logo i nazwy jest prawnie dopuszczonym wystawcą na targach organizowanych przez Leipziger Messe.
  • użytkownik używa logo i nazwy zgodnie z jej oryginałem i bez ich zmiany (niewielkie odchylenia kolorystyczne podczas drukowania będą w indywidualnych przypadkach dopuszczalne).
  • gdy użytkownik jest wystawcą w powyższym znaczeniu, może używać logo i nazwy wyłącznie w związku z odniesieniem do jego przyszłego udziału w targach organizowanych przez Leipziger Messe.
  • używanie logo i nazwy do celów innych niż wymienione powyżej – w szczególności do identyfikacji towarów i usług osób trzecich – jest zabronione.

Niezastosowanie się do powyższych postanowień będzie ścigane na podstawie prawa cywilnego, a w przypadku naruszenia praw autorskich również na podstawie prawa karnego. 

Kontakt

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Olbrachta 29, lok. 5
01-102 Warszawa
tel.: 22 414 44 71
info(at)targilipskie.pl
NIP: 527-24-80-689