Najbliższe imprezy targowe
17-01-2019 - 20-01-2019 18-01-2019 - 20-01-2019 05-02-2019 - 08-02-2019 05-02-2019 - 08-02-2019
 
KONTAKT

Kontakt dla mediów w Polsce:

Magdalena Dziemidek
Prezes Zarządu
tel.: 22 414 44 73, 
mdziemidek@targilipskie.pl

Małgorzata Chomiuk
Manager ds. Targów

tel.: 22 414 44 71, mchomiuk@targilipskie.pl

Kontakt dla mediów w Niemczech:

Wszystkich informacji na tematy związane z firmą Leipziger Messe GmbH udziela rzecznik prasowy:

Lea Mock
Rzecznik Prasowy Targów Lipskich 

Telefon: +49 341 678-8156
Telefax: +49 341 678-8502
E-Mail: l.mock (at) leipziger-messe.de

Dokładne informacje odnośnie imprez gościnnych oraz kongresów otrzymają Państwo w dziale prasowym:

Heike Fischer
Rzecznik Prasowy CCL oraz spółek córek Targów Lipskich
Telefon: +49 341 678-8181
Telefax: +49 341 678-8182
E-Mail: 
h.fischer@leipziger-messe.de


Referenci prasowi:

Ingrid Bednarsky
Telefon: +49 341 678-8185
Telefax: +49 341 678-8182
E-Mail: 
i.bednarsky@leipziger-messe.de

Gabriele Groeger
Telefon: +49 341 678-8187
Telefax: +49 341 678-8182
E-Mail: 
g.groeger@leipziger-messe.de


Julia Rauschenbach
Telefon: +49 341 678-8198
Telefax: +49 341 678-8182
E-Mail: 
j.rauschenbach@leipziger-messe.de

Nancy Pfaff
Telefon: +49 341 678-8186
Telefax: +49 341 678 8182
E-Mail: 
n.pfaff@leipziger-messe.de

Akredytacja, skrzynki prasowe, obsługa techniczna i gastronomiczna, wynajem pomieszczeń konferencyjnych:

Gabriele Groeger
Telefon: +49 341 678-8187
Telefax: +49 341 678-8182
E-Mail: 
g.groeger@leipziger-messe.de

Archiwum:

Dyrektor: Helgard Hirschfeld
tel.: +49 341 678-8189
fax.: +49 341 678-8182
e-mail: 
h.hirschfeld@leipziger-messe.de

po branży:
od A do Z:
zagranicą:

++ Najnowsza informacja prasowa ++

09-11-2018
Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej
29-08-2018
CosmeticBusiness Poland 2018: aktualne trendy, innowacyjne rozwiązania dla branży kosmetycznej oraz spotkania B2B w ramach Distributors Lounge
20-04-2018
Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019